Skladová/ý účetní - Na Olšinách 361/1, Český Těšín

30.000Kč + prémie
Těšínské jatky, s. r. o.

Informace o pozici

CO NABÍZÍME?

  • stabilní zaměstnání
  • stravné
  • telefonní paušál
  • 40h/týdně

CO POŽADUJEME?

  • bezúhonnost a dobrý zdravotní stav
  • znalost práce na PC
  • ovládání Microsoft Office ( Word, Excel )

NÁPLŇ PRÁCE

 •             Vedení skladového účetnictví v programech ESO a NETTO

•              Měsíční a roční dokladová inventura

•              Denní kontrola správnosti převodů mezi programy ESO a NETTO.

•              Správa číselníku pohybů v programech ESO a NETTO

•              Denní kontrola evidence produkce na bourárně hovězího a vepřového masa

•              Kontrola a zpracování masné výroby

•              Hlášení zásilek dovozu potravin z EU

Proč pracovat u nás?

Stabilní zaměstnání Stabilní zaměstnání
Stravné Stravné
Telefonní paušál Telefonní paušál

Máte zájem o tuto pozici?

Vybrat soubor Soubor nevybrán

povinné položky

Obsah košíku
Celkem: 0,00
Zobrazit košík
Vrátit se k nakupování